KONST / Litografier / Mappar med litografi 12167539
nr 1216 7539
Lennart Olausson
(f. 1944), Sverige
Mappar med litografi, + etsning, Staffan Ullström + Numrerade och daterade, bladets mått: ca 35x45 cm
Lennart Olausson, svensk målare född i Stockholm 1944.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 12 november 2018
kl 19:24:45
150 kr
Lennart Olausson
Läs mer om Lennart Olausson